Nezávazná

Poptávka klimatizace

Prodáváme, instalujeme a servisujeme klimatizace v Praze, Mladé Boleslavi a okolí.

Moderní desingová klimatizace vás v létě ochladí a v zimě zahřeje.

Zpracujeme celý projekt a během 1 dne vše nainstalujeme

Lze instalovat do bytů, rodinných domů, či kanceláří. 

 

Kontaktní formulář
9

Proč klimatizaci

V horkých letních dnech budou příchody domů mnohem příjemnější. Teplotu vzduchu si nastavíte manuálně nebo přes aplikaci v mobilním telefonu podle Vašich potřeb. Jednoduše, rychle a výhodně oproti jiným alternativám.

9

Další výhody

Dalším důvodem, proč si pořídit klimatizaci je čistění vzduchu v místnosti. Dnešní klimatizace jsou vybaveny vestavěnými filtry, které mají za cíl odstranit ze vzduchu i ty nejmenší částice, jako jsou viry, roztoči, bakterie a další alergeny.

9

Výhody s klimatizací

Během chladnějších dnů v roce si s klimatizací přitopíte. Její účinnost je okamžitá, provoz je tichý, vzduch je díky ní čistý a Vaše pohodlí je tak zajištěno. To všechno pohodlně a s maximální efektivitou.

9

Klimatizace do novostavby

V novostavbách Vám instalace klimatizace (tepelné čerpadlo vzduch/vzduch) pomůže při snížení energetické náročnosti budovy. Námi dodávaná zařízení mají vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie. Jako povinný alternativní zdroj je klimatizace cenově dostupná pro každého.

9

Rychlost instalace

Naši technici Vám doporučí řešení na míru do Vašeho bytu, rodinného domu nebo kanceláře a namontují ji během jednoho dne. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí, na kterou se můžete spolehnout.

9

Další informace

Jste z Mladoboleslavska a uvažujete nad pořízením klimatizace? Vyplňte formulář nezávazné nabídky a my Vás budeme kontaktovat. Navrhneme nejlepší řešení, poradíme, vysvětlíme či zodpovíme případné dotazy.

Nezávazná poptávka klimatizace