Dodavatel plynů a svářecí techniky – Proindustry, s.r.o.

30. 07. 2020 | Novinky

Naše firma ČESKÁ energetická a obchodní společnost, s.r.o. jako váš spolehlivý partner v oblasti plynových kotlů využívá pro zajištění svých služeb jen spolehlivé a špičkové dodavatele. Jedním z takových partnerů, na kterého se můžeme spolehnout, je Proindustry, s.r.o.

Proindustry, s.r.o. je dodavatel plynů a svářecí techniky. Často využíváme zejména jimi dodávanou svářecí techniku, která je pro nás a naši práci někdy nezbytná.

Svařovací techniku Proindustry nabízí v kamenných prodejnách v Mladé Boleslavi, Nymburku a Kolíně ale my využíváme zejména možnost nákupu na e-shopu.

Mají vše pro metody svařovaní MMA, MIG/MAG i TIG ale i pro plamenné svařování – autogen. Dále nabízejí spoustu přídavných materiálů jako jsou elektrody, svářecí dráty, svařovací hořáky, ale i svářečky a inventory. Na výběr mají redukční ventily na plynové lahve, chemické prostředky pro sváření, svářecí samostmívací kukly, rukavice ale i další ochranné pomůcky. Skvělou pomocí je svářecí technolog k ruce zákazníka pro rady a porady. Moc fajn služba a člověk kovaný v oboru.

Doporučujeme! Drží se hesla „S námi vše jednoduše a kvalitně“ a opravdu to platí.